DSC_0151.JPG
DSC_0172.JPG
DSC_0178.JPG

Вихованці Бахмутського центру туризму, краєзнавства та екскурсій змагалися у плаванні.

18.12.2019 р. на базі ДЮК «Дельфін» було проведено чемпіонат міста з плавання серед вихованців гуртків Бахмутського ЦТКЕ.

Змагання проводились з метою оздоровлення, виявлення спортивних можливостей, формування здорового способу життя, виховання свідомого ставлення до свого здоров’я та  були присвячені до Дня Святого Миколая.

Брали участь 33 гуртківця 5-6 та 7-8 класів, які долали дистанцію 25 метрів вільним стилем.

В ході змагань на дистанції 25 метрів серед дівчат 5-6 класів                                     перемогла Пігарєва Віолета, другою була Любименко Софія та трете місце у Молчановой Вікторії. У юнаків переміг  Бієбіньш Михайло, 2 місце – Рудяшко Михайло та 3 місце у Полторидядько Данила. Серед дівчат старшої вікової категорії (7-8 класів) першою подолала дистанцію Попенко Вікторія. А 2 місце розділили Шершакова Варварв та Дружиніна Анастасія.

У юнаків 7- 8 класів, які теж долали дистанцію 25 метрів, найкращий результат показав Кутейко Микита, 2 місце у Постолатій Олександра та 3 місце у  Гончарова Максима.

Всі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами. Вітаємо та бажаємо подальших перемог!