top of page
DSC_0033.JPG
DSC_0106.JPG
DSC_0073.JPG

09 жовтня 2019 р.                    На базі Бахмутського дитячо – юнацького клубу «Дельфін» відбувся Чемпіонат міста з плавання серед допризовної молоді.

Учасників змагань привітала методист ММК Управління освіти В.В. Шепотько.

За чемпіонські титули змагалися 6 команд учасниць  з загальноосвітніх шкіл міста Бахмута № 5; 7; 10; 12; 24 та НВК №11. Всього 29 юнаків 10-11 класів прибуло на даний захід.

Протягом всіх запливів у запеклих спортивних змаганнях молоді спортсмени доводили свою влучність, силу, витривалість у плаванні на 50 м. та естафеті 4х25 метрів.

Перше місце у командному заліку виборола команда ЗОШ №12, друге місце посіла команда школи №5 та третє – команда школи №10. В особистому заліку чемпіоном змагань став Дмитро Кашніков (ЗОШ №7), який покращив свій результат в порівнянні з минулим роком. Другим був Малапура Іван (ЗОШ №5), та третє місце у Тонкошкура Кирила. Хочеться відмітити, що всі хлопці перемагають на наших змаганнях неоднаразово.

Всі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами Управління освіти Бахмутської міської ради.

Метою змагань є удосконалення фізичної підготовленості допризовної молоді, формування у підростаючого покоління престижу військової служби та пропаганди здорового способу життя, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму, залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом, як однієї з форм підготовки молоді до служби в армії.